Değerlerimiz

Biiftuu Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi, Türkiye ve Etiyopya arasında dış ticaret, turizm, lojistik, eğitim, emlak ve turizm alanlarında hizmet verirken bağlı olduğu değerlerden asla taviz vermemektedir:

Dürüstlük

Özü sözü bir olma, olanı olduğu gibi yansıtma ve gerçeği saklamama özellikleri; asla taviz vermediğimiz değerlerimizin başında gelmektedir. Biiftuu, ticari ilişkilerin dürüstlük temelinde başarıya ulaştığı bilinciyle doğruluktan asla taviz vermez. Biiftuu Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi için samimiyet, her zaman ticaretten önce gelir.

Yaratıcılık ve Mükemmeliyet 

Hizmetlerimizi farklılaştırıp geliştirirken yaratıcı ve mükemmeliyetçi davranıyoruz. Hizmet verdiğimiz coğrafyalara duyarlı, özgün ve taklitten uzak hizmetler geliştiriyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet 

Bizim için başarının tek kriteri, müşterilerimizin memnuniyetidir. Çözüm ortaklığı yaptığımız şirketlerin ithalat ve ihracat başarılarına ortak olmaktan gurur duyuyoruz.

Sevgi, Saygı ve Güven

Sevgi, saygı ve güveni müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkilerimizin anahtarı olarak görüyoruz. Şirketimizi ve portföyümüzü ayakta tutan en önemli özelliğimizin müşterilerimize duyduğumuz sevgi ve saygı olduğunu düşünüyoruz.

Azimli Olmak

İşimize derinden bağlıyız. Etiyopya ve Türkiye arasında köprü vazifesi görmenin haklı gururu, mutluluğu ve sorumluluğuyla yorulmadan ve dinlenmeden, azimle ve şevkle çalışıyoruz. Her dönemde zirveye oynayan şirketimizin elde ettiği ithalat ve ihracat başarıları, azmimizin artmasına sebep oluyor. Portföyümüzü güçlendirmek, hizmetlerimizi çeşitlendirmek, iki ülke arasındaki ilişkileri daha da ileriye taşımak ve Türkiye ile Etiyopya arasında kalıcı ilişkiler yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.