DIŞ TİCARET

Şirketimiz her türlü iş makineleri, inşaat malzemeleri, elektrik malzemeleri, gıda, tekstil, ilaç ve mobilya, uluslararası ihracat ve ithalat alanlarında hizmet vermektedir.

Fırın makineleri, demir makineleri ve çikolata makineleri başta olmak üzere her türlü iş makinesinin ihracatında tecrübeli olan ekibimiz; deneyimli, dile ve Etiyopya bölgesine hakim dış ticaret uzmanlarından oluşmaktadır. Etiyopya, tarıma dayalı, makineleşmenin az olduğu ekonomisi nedeniyle makine üreticileri için önemli bir pazardır. Ürünlerini bu pazarda sergilemek ve alıcıya ulaştırmak isteyen yerli girişimcilerimiz, Biiftuu Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi ile işbirliği yaparak şirketimizin Etiyopya birikiminden yararlanarak yeni bir pazara kolay bir şekilde giriş yapabilirler. 

Biiftuu Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi, Türkiye ve Etiyopya arasında uzmanlaşmış olmakla birlikte dünyanın her yerine ürün gönderen ve dünyanın her yerinden ürün çeken global bir dış ticaret şirketidir. Her türlü iş makinesinin, elektrik malzemesinin, gıdanın, tekstil ürününün, ilacın ve mobilyanın dünya çapında ihracat ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Şirketimizin ticari faaliyetlerinin temelinde dış ticaret bulunmaktadır. Etiyopya ve Türkiye arasında yüksek ithalat ve ihracat hacmi yaratan şirketimiz, Doğu Afrika coğrafyasında kazandığı tecrübelerinden global operasyonlarında yararlanarak dünyanın her yerinde tercih edilen bir ithalat/ihracat firması haline gelmiştir. 2018 yılından bu yana faaliyet gösteren şirketimiz, küresel ölçekteki dış ticaret faaliyetlerinin kapsamını, nitelikli personelinin çabalarıyla her geçen gün genişletmektedir.

Detaylı Bilgi ve Destek Almak için Bizi Arayın!