EĞİTİM

            Şirketimiz farklı alanlarda kendini ispatlamış uzman eğitimciler ile kısa sureli eğitimler organize etmektedir.

Şirketimizin eğitim programları ihtiyaç odaklı olduğu için kişi ve kurumlara göre özelleştirilebilmektedir. Dış ticaret şirketleri ve çalışanları, ileride dış ticaret konusunda çalışmak isteyenler, Etiyopya ile ticaret yapmak isteyen şirketler; mobilya üreticisi, inşaat malzemeleri üreticisi, ilaç üreticisi, makine üreticisi, gıda üreticisi olup global ihracat yapmak isteyen şirketler ya da ticaretten bağımsız olarak Etiyopya bölgesi hakkındaki dil ve bilgi birikimini ilerletmek isteyen kişiler gibi çok farklı kişi ve şirketler eğitimlerimizden yararlanabilmektedir.

Dış ticaret, lojistik ve turizm sektörlerinde 2018 yılından bu yana birçok başarı biriktiren Biiftuu Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi, başarılarının odağında her zaman eğitimli personelinin yer aldığına inanmaktadır. Personelinin eğitimine özen gösteren ve sürekli şirket içi eğitim programları düzenleyen Biiftuu, çözüm ortağı olduğu şirketler için de sık sık eğitim programları düzenlemektedir. Hedef kitlesi potansiyeli ihracatçılar ya da ithalatçılar başta olan şirketler başta olmak üzere eğitim gerektiren her türlü kategoride eğitim programlarımız aktif olarak organize edilmektedir.

Çoğu zaman bir günde tamamlanan özel konulu eğitim programlarımız, firma temsilcileri ve imalatçılar için son derece faydalı olmaktadır. Bu kısa eğitim programlarında katılımcılar, eğitimin konusu ile ilgili ayrıntılı şekilde bilgi edinirler ve o konuyla ilgili yeniliklerden detaylı şekilde haberdar olurlar. Ülkerlerle ilgili eğitim toplantıları ve iş yönetimiyle ilgili eğitim seminerleri de en çok ilgi gören eğitim programlarımız arasındadır.

Detaylı Bilgi ve Destek Almak için Bizi Arayın!