LOJİSTİK

Şirketimiz dünya çapında kara, deniz ve hava araçlarıyla esnek gönderi seçenekleri ve ihtiyacınıza göre şekillenebilen teslimat süreleri ile güvenilir kargo hizmeti vermektedir

Dünya genelinde teslimat sürelerini minimuma indiren lojistik ağımızda, lojistik sektöründeki son trendlerden yararlanılmaktadır. Teknolojinin lojistik sektörünü her geçen gün yeniden şekillendirdiğinin farkında olan şirketimiz, lojistik sektöründeki son gelişmeleri takip edip bu gelişmeleri, kendi faaliyetlerine uyarlama ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirme vizyonuyla hareket etmektedir. Günümüzde lojistik sektörünü tekrar şekillendiren big data, API, makine öğrenimi ve botlar gibi teknolojilerin farkında olan şirketimiz, bu teknolojilerden etkin olarak yararlanmaktadır. 

Şirketimize göre lojistik, yalnızca üretilen ürünlerin zamanında yerlerine ulaştırılmasını sağlayan tedarik zincirinin etkin yönetimi değil, aynı zamanda ülkemizin dış ticaret hacminin gelişmesindeki en önemli etkendir. Ülkemizin dış ticaret hacminde önemli bir pay edinme misyonuyla hareket eden şirketimiz, lojistik sektöründeki hizmetlerini bu misyonla geliştirmekte ve Doğru Afrika ile Etiyopya başta olmak üzere dünyanın her yerinde, aktif ve etkin bir lojistik ağına sahip olmayı çok önemsemektedir. Bu bağlamda kurduğu lojistik ağını dünya geneline yaymayı başaran şirketimiz, 2018 yılından bu yana lojistik ağını genişletmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Detaylı Bilgi ve Destek Almak için Bizi Arayın!